privatumo pareiškimas

1. svetainės turinio naudojimas

chimikronas

svetainė pasilieka teisę interpretuoti šios svetainės turinį ir šios svetainės turinį tik jūsų asmeniniam naudojimui.turinys, esantis autorių teisių ir kituose nuosavybės teisės pranešimuose, turėtų būti gerbiamas, o kopija turi būti išsaugota.jei svetainės turinys be teisingo teiginio nereiškia, kad svetainė neturi teisių, taip pat nereiškia, kad svetainė nepretenduoja į teises, ir jūs turite gerbti sąžiningumo principą ir teisėtus turinio teisėto naudojimo interesus. Jūs jokiu būdu negalite keisti, kopijuoti, viešai rodyti, skelbti ar platinti tokią medžiagą arba kitaip naudoti ją viešiesiems ar komerciniams tikslams.uždrausti bet kurią iš šios medžiagos naudoti bet kurioje kitoje svetainėje ar kitoje spausdinimo laikmenoje ar tinklo kompiuterių aplinkoje.svetainėje esantį turinį ir redaguoti formą teisinė apsauga pagal autorių teisių įstatymą, bet koks neteisėtas naudojimas gali suteikti autorių teisių, prekės ženklo ir kitų teisinių teisių. Jei nesutiksite su šiomis sąlygomis arba jų nepažeisite, jūsų leidimas naudoti svetainę bus b. e automatiškai nutraukiamas ir jūs turite nedelsdami sunaikinti bet kokią atsisiųstą ar išspausdintą medžiagą.

 

2.informacijos sklaidos svetainė

turinio prieinamumas šioje svetainėje be jokios garantijos, negarantuoja absoliutaus tikslumo ir išsamumo.svetainės produktai, technologijos, programos, kaina ir paskirstymas gali būti keičiami be įspėjimo.svetainės turinys gali būti pasibaigęs, „chimicron“ neįsipareigoja jų atnaujinti. Gali būti, kad jūsų vietinis informacijos išleidimas vis tiek negali gauti produkto, proceso ar paslaugos, galite kreiptis į „chimicron“ verslo kontaktus ir platintoją.

 

3.vartotojų pateiktos pastabos

be privatumo nuostatų, išskyrus tas, kurias jūs siunčiate ar skelbiate bet kokią medžiagą svetainėje, arba kontaktinė informacija (toliau bendrai vadinama informacija) bus laikoma nekonfidencialia ir nepatentuota.naudodami šią svetainę nepažeisti įstatymų, taisyklių ir viešosios moralės, į paštą ar iš pašto ir nesiųsti jokios neteisėtos, grasinančios, šmeižikiškos, šmeižiančios, nepadorios, pornografinės ar kitos nelegalios medžiagos.Jei žmonės turi informacijos turinio ir įtakos, yra įspėjimų ar prieštaravimo šiai svetainei įrodymų. nedvejodami ištrinkite pranešimą arba neribotą informacijos sustabdymą žiniatinklio naršyklėje, be išankstinio sutikimo, jokios pareigos skelbti pranešimą, situacija rimta, ši svetainė gali būti pašalinta iš vartotojo.

 

4.vartotojai keičiasi turiniu

„chimicron“ gali stebėti ar peržiūrėti vartotoją, kad jis galėtų siųsti ar skelbti pranešimus arba bendrauti tik vienas su kitu informacija bet kurioje atsakomybės srityje, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, pokalbių kambarius, „chimicron“ forumus ar kitus vartotojų forumus ir bet kokį keitimąsi turiniu.chimicron ,už bet kokio tokio keitimosi turinį, neprisiima jokios atsakomybės, neatsižvelgiant į tai, ar dėl jų kyla šmeižtas, privatumas, nepadorumas ar kitos problemos. Chimikronas, išsaugomas radus ištrinti, gali būti laikomas įžeidžiančiu, šmeižiančiu, nepadoriu ar kitaip nepriimtinu turinio teise prie informacijos.

 

5.svetainė, kurioje galima atsisiųsti programinę įrangą

jei atsisiunčiate programinę įrangą naudodami programinę įrangą, kad atitiktumėte programinės įrangos licencijos sutartį, kad atitiktumėte visas programinės įrangos licencijos sąlygas.perskaitę programinės įrangos licencijos sutartį ir su ja sutinkate prieš nuostatas, negalite atsisiųsti ar įdiegti programinės įrangos.

 

6.nuorodos į trečiųjų šalių svetaines

svetainių nuorodos į trečiųjų šalių svetaines tik jūsų patogumui.jei naudosite šias nuorodas, išeisite iš svetainės.chimicron neperžiūrėjo jokių trečiųjų šalių svetainių, šios svetainės ir jų turinys nekontroliuoja, be atsakomybės.jei nuspręsite pasiekti bet kokias nuorodas į trečiųjų šalių svetaines, galimas jų pasekmes ir riziką, kurią prisiimate jūs patys.

 

7.atsakomybės ribojimas

chimicron ir jos tiekėjai ar trečioji šalis neatsako už jokią žalą (įskaitant, bet neapsiribojant, negautą pelną, prarastus duomenis ar verslo sutrikimus, atsiradusius dėl žalos), neatsižvelgiant į tai, ar tokia žala padaryta tinkamai naudojant svetainę, ar negalima naudotis svetaine, ir Svetainės nuorodos į bet kurią svetainę arba bet kokia tokiose svetainėse esanti informacija sukėlė, ir neatsižvelgiant į tai, ar jie turi tą sutartį, deliktą ar bet kokį kitą teisinį pagrindą iš anksto ir tai buvo tokia žala gali kilti patarimas.jei naudojatės šia svetaine dėl informaciją ar duomenis, reikalingus įrangos priežiūrai, remontui ar taisymui, turėtumėte žinoti, kad visas iš to kylančias išlaidas turi prisiimti patys.

chimikronas, esant tokioms situacijoms, nėra atsakinga:

informacijos perdavimą tinklo paslaugų teikėjas (chimikronas ir jo įgaliotas asmuo), išskyrus inicijuotą;informacijos perdavimas, maršruto parinkimas, ryšys ir saugojimas užtikrinamas reikiamu automatiniu techniniu procesu, informacijos tinklo paslaugų teikėjo parinkimu; be kitų automatinio atsakymo reikalavimus, tinklo paslaugų teikėjas šių informacijos teikėjų ir gavėjų nepasirenka; tinklo paslaugų teikėjų sistemos ar tinklo tarpininkas arba laikinas informacijos saugojimas formos kopijos, įprastomis aplinkybėmis rezervuotą gavėją gavo ne kitas asmuo, išskyrus numatomą gavėją. laikas ne ilgesnis nei numatytas gavėjas suteikti prieigą prie informacijos perdavimo, maršruto parinkimo ar prisijungimo prie protingo laiko; per sistemą ar tinklą informacijos turinys perduodamas nepažeistas.

 

8.bendrieji principai

chimicron gali bet kada pakeisti šias sąlygas. turėtumėte apsilankyti šiame puslapyje, kad suprastumėte dabartines sąlygas, nes šios sąlygos yra glaudžiai susijusios su jumis.tam tikros šių sąlygų nuostatos kai kuriuose puslapiuose gali būti aiškiai nurodytos teisinės pastabos arba pakeistos sąlygos.

Top